ŞUHUT’UN GURURU VEYSEL EROĞLU

11 Nisan 2014 Şuhut Belediyesi

ŞUHUT’UN GURURU VEYSEL EROĞLU

 

30 Mart 2014 Mahalli idareler seçimleri sonrası Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu,Şuhut ilçemizi ziyaret ederek, belediye başkanımız Recep Bozkurt’u tebrik etti.

İlçemiz Şuhut’ta davul ve zurnalarla karşılanan Orman Ve Su İşleri Bakanımız Prof.Dr.Sayın Veysel Eroğlu Şuhut’un gururu Veysel Eroğlu sloganları ile sık sık konuşması kesildi.

 

BOZKURT : YENİ DÖNEMDE 60 PROJE SUNDUK

 

Belediye Hizmet binası önünde oluşturulan platform önünde toplanan yüzlerce Şuhut’lu vatandaşa ilk önce söz alan Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt hitap ederek :Öncelikle 30 mart 2014 mahalli idareler seçimlerinde kazandığımız zaferin İlçemize,Ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını dilerim.Bu dönem içersinde bizlerden desteklerini hiç eksik etmeyen Kadın kollarımıza,gençlik kollarımıza,Şuhut teşkilatımıza ve hemşerilerimize şükranlarımı sunarım.Çalışmalarımız Süresince Sayın Bakanımıza ve saygıdeğer Hanımefendiye ,Milletvekillerimize ve İl Başkanımıza da her daim destekleri için şükranlarımı arz ederim.Artık seçim süreci bitti geçim süreci başladı,sayın bakanımızın destekleri ile bu dönem içersinde 60 tane proje hazırladık,bundan önceki dönemde ise 26 proje sunmamıza rağmen 40’tan fazla projemizi geçirdik.Ondan aldığımız cesaretle hedefimizi yükselttik ve 60 tane proje sunduk.Hükümetimizin,Başbakanımızın ve Bakanımızın destekleri bize her zaman cesaret verdi.Bu projelerimizi gerçekleştirmek noktasında bizim en büyük inancımız,en büyük desteğimiz sayın Bakanımızdır.Kendilerine huzurlarınızda tekrar şükranlarımı sunuyorum dedi.

 

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu konuşmasına başlarken,Çok sevgili hemşerilerim,değerli hanfendiler,beyfendiler basınımızın kıymetli mensupları,İl başkanımız,Afyonkarahisar Belediye Başkanımız,Kaymakamımız hepinizi canı gönülden selamlıyor sevgilerimi sunuyorum.diyerek sözlerine devam etti;

 

EROĞLU : ŞUHUT HER AÇIDAN MUHTEŞEM OLACAK

 

Şuhut’un Çalışkan Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un seçimlerden önce 40 projesinin olduğunu,şu anda bu hedefin daha da yükseldiğini ve 60 büyük projenin planlandığını belirtti.

Bakan Eroğlu, bu 60 projeyle Şuhut’un Ege Bölgesi’nde parlayan bir ilçe haline geleceğini ifade ederek, şunları kaydetti:

“Şuhut’un her açıdan ön plana çıkması muhteşem olacak. Bende bu bölgenin bir evladı olarak bunların takipçisi olacağım. Burası şehitler diyarı. Cumhuriyetin kazanıldığı topraklar, bu topraklar. Dolayısıyla bu topraklarda yaşayanlara hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur.Üzerimize düşen ne varsa yerine getireceğiz. Bu bizim vefa borcumuzdur. Sizlere hizmet etmek ibadettir. Cenab-ı Allah doğru istikametten ayırmasın. Bu can bu bedende olduğu sürece Şuhut’a, Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye elimizden gelen gayreti, hizmeti vermenin aşkı, şevki içinde çalışacağım.” Diyen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu’nun sözleri sık sık kesilerek Şuhut’un gururu Veysel Eroğlu sloganları atıldı.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanlık makamına çıkan Eroğlu,İlçe,Belde ve Köylerimiz sakinlerinin sıkıntılarını dinleyerek sorunların çözümü için Genel müdürler ve Bölge müdürlerine talimat verdi.

 

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.