Vakıf ve Hamza Paşa Hamamı Restorasyonu

Yine ilçemizde yıllardır hizmet veren tarihi eserlerimizden birisi olan Vakıf Hamamı olarak bilinen tarihi hamamda Başkan Bozkurt’un girişimleri ile restorasyon işlemleri başlatılarak, halkımızın hizmetine sunuldu. Başkan Bozkurt, hamam ile alakalı şikayetler neticesinde Hamamın Belediyemiz tarafından işletilmesi ve halkımıza daha kaliteli hizmet sunulması adına, ilgili talepte bulundu. İlçemizin en eski tarihi eserlerinden olan Haza Paşa Hamamı […]

Yine ilçemizde yıllardır hizmet veren tarihi eserlerimizden birisi olan Vakıf Hamamı olarak bilinen tarihi hamamda Başkan Bozkurt’un girişimleri ile restorasyon işlemleri başlatılarak, halkımızın hizmetine sunuldu. Başkan Bozkurt, hamam ile alakalı şikayetler neticesinde Hamamın Belediyemiz tarafından işletilmesi ve halkımıza daha kaliteli hizmet sunulması adına, ilgili talepte bulundu.

İlçemizin en eski tarihi eserlerinden olan Haza Paşa Hamamı Başkan Bozkurt’un 2014 seçimlerinde vatandaşlarımıza verdiği sözlerden bir tanesi olarak restorasyon çalışmalarına başlanıldı. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Hamza Paşa Hamamı ilçemiz tarihi eserlerini ve kültürümüzü anlatan bir müze olarak halkımızın ve ziyaretçilerin hizmetine sunulacak.

BAŞVURU REHBERİ

Şuhut Belediyesi

Şuhut Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Belediyemiz ve İlçemizle alakalı bilgilendirme ve haberler.

Şuhut Belediyesi

Pazar Mh. Cumhuriyet Cd. Şuhut Belediye Başkanlığı Binası.
03800 Şuhut/Afyonkarahisar

Google Play Store - İndir
Apple App Store - İndir
Sinorsel Yazılım - Şuhut Belediyesi İnternet Sitesi © Tüm Hakları Saklıdır.